Mistrzostwo dla Dunajca

Rozdano kolejne medale mistrzostw Podhala w halowej piłce nożnej. Mistrzowski tytuł przypadł Dunajcowi Ostrowsko w kategorii junior starszy. To niespodziewane rozstrzygnięcie, bo po grach eliminacyjnych murowanym faworytem był Orkan.

Piłkarze z Raby Wyżnej grali jak z nut w eliminacjach, wygrali wszystkie spotkania w imponującym stylu, aplikując rywalom 11 goli, nie tracąc żadnego. Schody dla nich zaczęły się w półfinale. Przegrali wyraźnie z Klikuszową i uszło z nich powietrze. Lepietnica świetnie taktycznie rozegrała spotkanie. Orkan podłamany takim obrotem sprawy przegrał również mały finał.
W dużym finale Lepietnica spotkała się z Dunajcem i było to bardzo wyrównane spotkanie. W 7 minucie piłkarze z Ostrowska zdobyli gola i zaczęli bronić wyniku. Klikuszowianie naciskali, ale świetna defensywa przeciwnika nie pozwoliła na wyrównanie. Finaliści zagrają w turnieju OZPN Nowy Sącz.

Grupa 1
Orkan Raba Wyżna - Dunajec Ostrowsko 2-0
Bramki: Pluta, Borzęcki.

LKS Szaflary - Granit Czarna Góra 1-0
Bramki: Kułach.

Dunajec Ostrowsko - Granit Czarna Góra 6-1
Bramki: Korczak 2 , Kozioł 2, Zagata , Zawada - Grochola.

Orkan Raba Wyżna - LKS Szaflary 2-0
Bramki: Borzęcki , samobójcza

LKS Szaflary - Dunajec Ostrowsko 0-2
Bramki: Zawada, Zagata.

Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna 0-7
Bramki: Traczyk, Możdżeń, Skwarek 2, Pluta , Borzęcki 2.

1. Orkan – 9 pkt. (bramki: 11-0)
2. Dunajec – 6 (8-3)
3. Szaflary – 3 (1-4)
4. Granit – 0 (1-14)

Orkan Raba Wyżna: Szklarz Tomasz, Możdżeń Dawid, Kasiniak Piotr, Możdżeń Szymon, Traczyk Kamil, Traczyk Wojciech, Luberda Mateusz, Lemiszka Mikołaj, Bala Patryk, Pałasz Dawid, Pluta Mateusz, Kadzik Szymon, Borzęcki Patryk, Skwarek Daniel, Rapacz Konrad.

Dunajec Ostrowsko: Młenarczyk Mateusz, Zagata Przemysław, Macisz Jakub, Luberda Bartłomiej, Mrugała Kamil, Kozioł Szczepan, Szlachtowski Kamil, Wach Przemysław, Korczak Jakub, Zawada Jakub.

LKS Szaflary: Kobylarczyk Michał, Kamiński Klemens, Zagata Artur, Kamiński Krzysztof, Makuch Mateusz, Gruszka Michał, Sichelski Paweł, Karpiel Piotr, Kułach Łukasz, Gil Bartłomiej.

Granit Czarna Góra: Litwin Marcin, Gogola Jakub, Grochola Marek, Jendrysiak Damian, Trzop Patryk, Jamróz Szymon, Gryglak Michał.

Grupa 2
KS Zakopane - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1
Bramki: Stalmach - Gil.

Lepietnica Klikuszowa - Jordan Jordanów 4-0
Bramki: Świder , Stańczak 2, Czerwiński.

Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Jordan Jordanów 2-0
Bramki: Wójciak 2

KS Zakopane - Lepietnica Klikuszowa 0-2
Bramki: Faron , Czerwiński.

Lepietnica Klikuszowa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1
Bramka: Gil.

Jordan Jordanów - KS Zakopane 1-2
Bramki: Brzana - Duda 2

1. Szarotka – 7 (4-1)
2. Lepietnica – 6 (6-1)
3. Zakopane – 4 (3-4)
4. Jordan – 0 (1-8)

Szarotka Rokiciny Podhalańskie:Budny Łukasz, Mierzwa Andrzej, Rokiciański Krzysztof, Szpurnug Karol, Gil Tomasz, Buksa Maciej, Rokiciański Tomasz, Wójciak Kamil.

KS Zakopane: Wojczyk Kamil, Bobrowski Marcin, Duda Norbert, Kasperczyk Jakub, Kwak Jakub, Pawlik Adam, Wieczorek Grzegorz, Staszel Wojciech, Stalmach Kamil.

Lepietnica Klikuszowa: Antolak Grzegorz, Chorążak Kamil, Świder Marcin, Stańczak Jan, Faron Dominik, Czerwiński Damian, Plewa Przemysław, Duda Daniel, Misiura Grzegorz, Plewa Mateusz.

Jordan Jordnów: Piosek Adam, Kowalcze Bartłomiej, Brzana Łukasz, Kołodziej Kamil, Pyrtek Mateusz, Solarz Genni, Flaka Konrad.

Mecz o miejsce 7-8
Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów 0-1
Bramki: Pyrtek.

Mecz o miejsce 5-6
LKS Szaflary - KS Zakopane 1-4

Bramki: Gruszka - Kwak, Kasperczyk 3

Półfinały
Orkan Raba Wyżna - Lepietnica Klikuszowa 0-2

Bramki: Chorążak , Czerwiński.

Szarotka Rokiciny - Dunajec Ostrowsko 0-3
Bramki: Korczak, Zawada, Zagata.

Mecz o 3 miejsce
Orkan Raba Wyżna - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3

Bramki: Traczyk, Borzęcki - Szpurnóg 2, Wójciak.

Finał
Lepietnica Klikuszowa - Dunajec Ostrowsko 0-1