zamknij reklamę

Turniej halowy

Turniej halowy

Przez dwa dni najmłodsi adepci futbolu na Podhalu rywalizowali w turnieju halowym o Puchar Zarządu LKS Dunajec Ostrowsko, nad którym patronat objął wójt gminy Nowy Targ.

Na dwóch halach: w Ostrowsku i Gronkowie rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych.W najmłodszej grupie „Skrzat” wygrali młodzi piłkarze Huraganu Waksmund przed Wisłą Czarny Dunajec i Dunajcem Ostrowsko.W „Żakach” (rocznik 2007 i młodsi) zwyciężyli także reprezentanci Huraganu, którzy w finale pokonali 2:0 KS Zakopane. Najlepszym zawodnikiem wybrano Maksymiliana Łasia z Szaflar, najlepszym bramkarzem Patryka Plewę z Dunajca Ostrowsko a królem strzelców został Kamil Kuńka z Huraganu.W „orlikach” (rocznik 2005 i młodsi) najlepsi okazali się gracze Górnika Zabrze po zwycięstwie w finale 2:0 nad KS Zakopanem. Indywidualnie wyróżniono Erica Topora z NKP Podhale (najlepszy bramkarz), Szymona Celeja z KS Zakopane (najlepszy zawodnik) oraz Pascal Pieczyński z Górnika (król strzelców).W młodzikach zwyciężyli Górale Nowy Targ. W finale nowotarżanie pokonali w serii rzutów karnych słowacki FAM Poprad. Bartosz Korcz z Górnika został najlepszym zawodnikiem, Marka Hamraka z Popradu wybrano najlepszym bramkarzem, a po koronę króla strzelców sięgnął Adrian Kamiński z Dunajca.

SKRZATY

Grupa A:Dunajec Ostrowsko -Przełęcz Łopuszna 1:1, Górale Nowy Targ– Dunajec Ostrowsko 0:4; Przełęcz Łopuszna – Górale Nowy Targ 3:0;

Grupa B:Wisła Czarny Dunajec – KS Zakopane 2:0; Huragan Waksmund - Wisła Czarny Dunajec 2:0; UKS Zakopane - Huragan Waksmund 2:0

Mecz o 5 miejsce:Góral e – UKS Zakopane 1:1 k. 2:3

Półfinały:Dunajec – Wisła 1:3; Huragan – Przełęcz 3:0

Mecz o 3 miejsce:Dunajec – Przełęcz 3:2

Finał:Huragan – Wisła 3:1

ŻAKI

Grupa A:Dunajec Ostrowsko – Bukowina Tatrzańska 1:0; Gronik Gronków – UKS Dwójka Zakopane 0:4; Dunajec Ostrowsko - KS Zakopane 0:0; Bukowina Tatrzańska – Gronik Gronków 1:0; UKS Dwójka Zakopane – KS Zakopane 1:1; Dunajec Ostrowsko – Gronik Gronków 1:0; Bukowina Tatrzańska – UKS Dwójka Zakopane 0:2; Gronik Gronków – KS Zakopane 0:3Dunajec Ostrowsko – UKS Dwójka Zakopane 0:0; Bukowina Tatrzańska – KS Zakopane 0:2.

Galeria Zdjęć

Grupa B:NKP Podhale – LKS Szaflary 0:2; Lepietnica Klikuszowa - Huragan Waksmund 0:2; NKP Podhale - AP Wisła Czarny Dunajec 0:1; LKS Szaflary - Lepietnica Klikuszowa 5:0; Huragan Waksmund; NKP Podhale– Lepietnica Klikuszowa 1:0; LKS Szaflary – Huragan Waksmund 0:0; ; Lepietnica Klikuszowa – AP Wisła Czarny Dunajec 0:2; NKP Podhale – Huragan Waksmund 0:3; LKS Szaflary – AP Wisła Czarny Dunajec 1:1.

mecz o 9. miejsce:Lepietnica Klikuszowa – Gronik Gronków 2:1

mecz o 7. miejsce:NKP Podhale – Bukowina Tatrzańska 1:0

mecz o 5. miejsce:Dunajec Ostrowsko – AP Wisła Czarny Dunajec 2:

Półfinały:UKS Zakopane – Huragan Waksmund 0:2; LKS Szaflary – KS Zakopane 1:2 po karnych

O 3 miejsce:UKS Zakopane – LKS Szaflary 0:2

Finał:Huragan Waksmund – KS Zakopane 2:0

ORLIK

Grupa A:Dunajec Ostrowsko - Huragan Waksmund 0:0; LKS Szaflary– KS Zakopane 0:5; Dunajec Ostrowsko – LKS Szaflary 2:1; Huragan Waksmund- KS Zakopane 0:2; Dunajec Ostrowsko – KS Zakopane 0:0; LKS Szaflary– Huragan Waksmund 2:0;

Grupa B:NKP Podhale – KS Niedzica 1:1; Górnik Zabrze - Bukowina Tatrzańska 8:0; NKP Podhale - Górnik Zabrze 2:2; KS Niedzica - Bukowina Tatrzańska 5:0; NKP Podhale– Bukowina Tatrzańska 5:0; Górnik Zabrze– KS Niedzica 2:2;

Mecz o 7 miejsce:Huragan Waksmund – Bukowina Tatrzańska 3:0

Mecz o 5. Miejsce: LKS Szaflary – KS Niedzica 2:1

Półfinał:KS Zakopane – NKP Podhale 3:2 po karnych; Górnik Zabrze – Dunajec Ostrowsko 1:0

Finał:KS Zakopane – Górnik Zabrze 2:0

MŁODZIK

Grupa A:Dunajec Ostrowsko – Gronik Gronków 4:0; Górnik Zabrze – Lepietnica II Klikuszowa 3:0; Dunajec Ostrowsko – KS Zakopane 2:1; Gronik Gronków – Górnik Zabrze 0:4; Lepietnica II Klikuszowa – KS Zakopane 0:2; Dunajec Ostrowsko – Górnik Zabrze 3:0; Gronik Gornków – Lepietnica II Klikuszowa 0:1; Górnik Zabrze – KS Zakopane 2:0; Dunajec Ostrowsko – Lepietnica II Klikuszowa 3:0; Gronik Gronków – KS Zakopane 1:2;

Grupa B:Górale Nowy Targ – Huragan Waksmund 2:0; Lepietnica I Klikuszowa – LKS Szaflary 0:2; Górale Nowy Targ – FAM Poprad 2:2; Huragan Waksmund – Lepietnica I Klikuszowa 0:4; LKS Szaflary – FAM Poprad 0:4; Górale Nowy Targ – Lepietnica Klikuszowa 2:0; Huragan Waksmund – LKS Szaflary 1:3, Lepietnica Klikuszowa – FAM Poprad 0:4; Górale Nowy Targ – LKS Szaflary 2:2; Huragan Waksmund – FAM Poprad 0:3

Mecz o 9 miejsce:Huragan – Gronik 0:1 po karnych

Mecz o 7 miejsce: Lepietnica I – Lepietnica II 1:0

Mecz 5 miejsce:KS Zakopane – LKS Szaflary 1:2

Półfinały: Dunajec – Górale 0:2; Poprad – Górnik 2:1 po karnych

Mecz o 3 miejsce:Dunajec – Górnik 1:2

Finał:Górale – Poprad 2:1 po karnych

Podziękowania dla Wójta, Dyrekcji Szkół w Ostrowsku w Gronkowie, wszystkim drużynom oraz kibicom za liczne przybycie.

Za rok zapraszamy na drugą edycję turnieju!!!  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości