Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
0:1
Biali Biały Dunajec
Murań Jurgów
2:4
Łęgi Nowa Biała
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
2:1
LKS II Szaflary II
ZKP Zakopane
4:2
LKS Bór Dębno
Spisz Krempachy
6:1
Luboń Skomielna Biała
Spływ Sromowice Wyżne
0:4
Dunajec Ostrowsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bór Dębno
6:1
Spływ Sromowice Wyżne
Dunajec Ostrowsko
2:1
Spisz Krempachy
Biali Biały Dunajec
3:2
Łęgi Nowa Biała
Luboń Skomielna Biała
3:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZKP Zakopane
5:0
Gorc Ochotnica
LKS II Szaflary II
3:0
Murań Jurgów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:3
Dunajec Ostrowsko
Luboń Skomielna Biała
3:0*
Murań Jurgów
LKS II Szaflary II
6:0
Łęgi Nowa Biała
Spływ Sromowice Wyżne
3:0
Gorc Ochotnica
ZKP Zakopane
3:1
Biali Biały Dunajec
Spisz Krempachy
- : -
LKS Bór Dębno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
5:4
Spisz Krempachy
Dunajec Ostrowsko
3:0
Murań Jurgów
LKS Bór Dębno
0:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Biali Biały Dunajec
3:2
LKS II Szaflary II
Luboń Skomielna Biała
2:3
Łęgi Nowa Biała
ZKP Zakopane
6:1
Spływ Sromowice Wyżne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bór Dębno
6:0
Murań Jurgów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:3
Gorc Ochotnica
Dunajec Ostrowsko
1:0
Łęgi Nowa Biała
Spływ Sromowice Wyżne
1:4
Biali Biały Dunajec
Spisz Krempachy
1:3
ZKP Zakopane
LKS II Szaflary II
1:1
Luboń Skomielna Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Biali Biały Dunajec
3:1
Luboń Skomielna Biała
Dunajec Ostrowsko
5:0
LKS II Szaflary II
LKS Bór Dębno
6:2
Łęgi Nowa Biała
Gorc Ochotnica
4:0
Murań Jurgów
ZKP Zakopane
4:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Spływ Sromowice Wyżne
3:4
Spisz Krempachy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
1:0
Łęgi Nowa Biała
Spisz Krempachy
0:2
Biali Biały Dunajec
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
2:1
Spływ Sromowice Wyżne
LKS II Szaflary II
1:6
LKS Bór Dębno
ZKP Zakopane
6:1
Murań Jurgów
Luboń Skomielna Biała
- : -
Dunajec Ostrowsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
5:1
LKS II Szaflary II
Biali Biały Dunajec
1:2
Dunajec Ostrowsko
LKS Bór Dębno
2:0
Luboń Skomielna Biała
Spisz Krempachy
4:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Spływ Sromowice Wyżne
5:1
Murań Jurgów
ZKP Zakopane
6:2
Łęgi Nowa Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Ostrowsko
2:5
LKS Bór Dębno
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:4
Biali Biały Dunajec
Luboń Skomielna Biała
0:0
Gorc Ochotnica
LKS II Szaflary II
0:3
ZKP Zakopane
Spisz Krempachy
5:1
Murań Jurgów
Spływ Sromowice Wyżne
3:1
Łęgi Nowa Biała
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
- : -
Dunajec Ostrowsko
Biali Biały Dunajec
- : -
LKS Bór Dębno
Spisz Krempachy
- : -
Łęgi Nowa Biała
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
- : -
Murań Jurgów
ZKP Zakopane
- : -
Luboń Skomielna Biała
Spływ Sromowice Wyżne
- : -
LKS II Szaflary II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Biali Biały Dunajec
- : -
Murań Jurgów
Dunajec Ostrowsko
- : -
ZKP Zakopane
Luboń Skomielna Biała
- : -
Spływ Sromowice Wyżne
LKS Bór Dębno
- : -
Gorc Ochotnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
- : -
Łęgi Nowa Biała
LKS II Szaflary II
- : -
Spisz Krempachy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości